U bent hier:

Nieuw artikel kennisbank BVVB: agressie VvE-leden neemt toe

29/11/2022

Er staat een nieuw artikel in de kennisbank van onze ledenomgeving.

Dit keer een artikel over toenemende agressie bij VvE-leden en hoe hiermee om te gaan, geschreven door Robert van Ewijk, advocaat bij Yur Advocaten & Consultants.

Om de kennis van onze leden up to date te houden en hen te ondersteunen bij de problematiek waar zij als beheerders tegenaan lopen, hebben wij een kennisbank op het ledengedeelte van onze website gelanceerd.

cleardot.gifBen je nog geen lid maar wil je als VvE beheerder toegang tot onze ledenomgeving (waar je toegang hebt tot onze kennisbank en nog veel meer), meer professionaliteit uitstralen en je kennis, kunde én netwerk vergroten door je aan te sluiten bij de BVVB? Stuur dan een e-mail naar info@bvvb.nl of meld je direct aan via het BVVB lidmaatschapsformulier.

Ben je al lid? Lees dan in de ledenomgeving hier het artikel.