U bent hier:

Onze kennisbank is live | Eerste artikel: ​Beslisboom groot onderhoud in de VVE

07/04/2022

Onze kennisbank is live!

Om de kennis van onze leden up to date te houden en hen te ondersteunen bij de problematiek waar zij als beheerders tegenaan lopen, hebben wij een kennisbank op het ledengedeelte van onze website gelanceerd.

Het eerste artikel ‘Beslisboom groot onderhoud in de VVE’ staat live. Met dank aan Robert van Ewijk, advocaat bij Yur Advocaten & Consultants, voor zijn expertise en de totstandkoming van het document.

Nog geen lid maar wil je als VvE beheerder toegang tot onze ledenomgeving (waar je toegang hebt tot onze kennisbank en nog veel meer), meer professionaliteit uitstralen en je kennis, kunde én netwerk vergroten door je aan te sluiten bij de BVVB? Stuur dan een e-mail naar info@bvvb.nl of meld je direct aan via het BVVB lidmaatschapsformulier.

Ben je al lid? Lees dan hier het artikel: Beslisboom groot onderhoud in de VVE.